O nas 2018-03-09T07:39:51+00:00
PRACOWNIA NA LEŚNEJ

UNIKATOWE PRZEDMIOTY UŻYTKOWE

PRACOWNIA NA LEŚNEJ – to miejsce, w którym metodami rękodzielniczymi tworzone są przedmioty użytkowe i dekoracyjne, z różnych materiałów takich jak: glina, drewno, tkanina, metal i kamień. W pracach dominuje ceramika, którą zajmuję się od 10 lat.

Glina to materia dająca nieograniczone możliwości twórczego działania. W zależności od jej rodzaju oraz techniki obróbki, mogą z niej powstawać zarówno tradycyjne rustykalne naczynia jak i również przedmioty delikatne, pełne finezji. Praca z plastyczną gliną ma kojące działanie, a sam proces tworzenia, który jest wieloetapowy i długotrwały uczy pokory i cierpliwości.

Inspiracje w projektowaniu czerpię z natury, którą mam w najbliższym sąsiedztwie, choć czasami równie ciekawą inspiracją bywa środowisko sztuczne, stworzone przez człowieka.

Dzięki wyobraźni, inspiracji i doświadczeniu, każdy przedmiot wytworzony w pracowni jest unikatowy. Każdy z nich zawiera w sobie cząstkę czasu, zaangażowania i emocji odciśniętych przez twórcę. Nigdy nie ma dwóch takich samych prac, mogą być co najwyżej bardzo podobne. I to właśnie jest według mnie największą wartością rękodzieła.

Prace sprzedajemy bezpośrednio w pracowni, sklepach internetowych, galeriach oraz na wystawach i kiermaszach.

W naszym sklepie internetowym prezentujemy gotowe produkty będące na stanie – dostępne na sprzedaż. Ich ilość jest ograniczona w większości wypadków do 1 sztuki, dlatego w przypadku sprzedaży konkretnego produktu nie ma możliwości zamówienia identycznego – jedynie podobny, wykonany od początku do końca przez naszą pracownię.

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty, jak również do kontaktu z nami. Podejmujemy się nietypowych zleceń, zamówień indywidualnych – opisanych przez klienta.

PRZEJDŹ DO SKLEPU

Nasze archiwum to zbiór prac sprzedanych. Mogą tu Państwo znaleźć bogatą ofertę wzorów, kolorów i produktów które wykonaliśmy. Może to być swojego rodzaju miejsce inspiracji dla osób szukających czegoś wyjątkowego i unikatowego.

Każdą z tych prac możemy powtórzyć – nie będzie identyczna, za to bardzo podobna, dzięki czemu zachowa swoją niepowtarzalność.
Wszystkie indywidualne zamówienia wykonujemy w ciągu 2 tygodni po ustaleniu szczegółów z klientem.

PRZEJDŹ DO ARCHIWUM