Zamówienia 2018-12-17T12:55:32+00:00

Zwrot produktu

Zakupiony produkt może być zwrócony bez podania przyczyny w przeciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Wystarczy wysłać wiadomość e-mail. Produkt musi być w stanie nienaruszonym i nie może nosić śladów użytkowania. Zwracany towar przesyłany jest na koszt kupującego wraz z wypełnionym formularzem o odstąpieniu od umowy. Produkty wykonane na indywidualne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

Zamówienia indywidualne

W przypadku zamówień specjalnych czas realizacji i wycena jest ustalana indywidualnie z Klientem. Zazwyczaj w przypadku naczyń i mniejszych przedmiotów, czas oczekiwania wynosi około 3-4 tygodni. Związane jest to z procesem technologicznym: lepieniem, suszeniem, szkliwieniem i dwukrotnym wypałem. Niestety nie ma możliwości przyspieszenia tego procesu lub pominięcia któregoś z etapów, ponieważ może to skutkować powstaniem pęknięć lub zniszczeniem nałożonego szkliwa.

Przedmioty na zdjęciach

Nie zawsze przedmioty widoczne na zdjęciach, to dokładnie te same egzemplarze, które znajdą się w paczce. Niektóre z prac np. kwiaty, wykonuję w kilku egzemplarzach, a ilustrujące je zdjęcie jest jedno (nazwijmy je poglądowe). Konkretne sztuki mają taką samą wielkość, wzór i użyte szkliwa, różnią się detalami – np. różnym ułożeniem szkliwa. Zawsze zaznaczam w opisie, że zdjęcie jest poglądowe, a gotowe prace mogą się nieznacznie różnić od tych przedstawionych na fotografii.

Reklamacje i rękojmia

Jeżeli po otrzymaniu produktu zostaną stwierdzone w nim wady proszę o wiadomość e-mailową lub pocztą tradycyjną. Niezwłocznie skontaktujemy się Państwem informując o dalszych krokach.

Czas oczekiwania

Zamówienia przedmiotów oferowanych w sklepie internetowym wysyłam najszybciej jak to możliwe, najczęściej w ciągu 1-2 dni roboczych od zarejestrowania wpłaty na koncie.

Kolory na zdjęciach

Staram się robić zdjęcia w taki sposób, aby widoczne były na nich wszelkie detale wyrobu, a kolory odzwierciedlały stan rzeczywisty. Jednak każdy monitor ma nieco inne ustawienia kolorów. Dlatego oprócz zdjęć, w opisie staram się nazwać wszelkie kolory użyte w danym przedmiocie.

Koszt przesyłek

Koszt wysyłki jest zmienny i zależny od wielkości zamawianego przedmiotu, oraz sposobu wysyłki.
Przedmioty dzielimy na małe (gabaryt A), średnie (gabaryt B) i duże (gabaryt C).
Cena za wysyłkę przy gabarycie A i B dotyczy tylko jednego przedmiotu w przesyłce. Zamawiając 2 i więcej produktów, zawsze zapłacą Państwo kwotę jak za gabaryt C.

Podane ceny dotyczą przesyłek krajowych. W przypadku przesyłek międzynarodowych ich koszt ustalamy indywidualnie, dlatego prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.